Rukavice Bauer One.4 vel. 9" | HOCKEY BAZAR - Druhá šance

 
Registrace
 
 
 
 
 

Na úvod » KAMENNÝ OBCHOD » Rukavice Bauer One.4 vel. 9"

Rukavice Bauer One.4 vel. 9"

 
 
Číslo výrobku:
180417
Výrobce:
Běžná cena:
1.290 Kč / pár
Naše cena :
450 Kč / pár
Cena v cizí měně:
17,31 EUR
Ušetříte:
840 Kč (65 %)
Velikost :
9"
Velikost:
Yth
 
pár
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Rukavice jsou bez poškození, lehce ohrané, za super cenu

Hokejové rukavice Bauer Supreme ONE.4 přichází jako novinka pro sezónu 2013/2014. Jedná se o pokročilý základní model, který je vhodný pro začínající a pravidelné hobby hokejisty. Oproti starším modelům se dá říci, že kvalita nových rukavic Bauer je zcela adekvátní pořizovacím nákladům.

Model ONE.4 vyznává tradiční Supreme anatomický tvar. Tudíž vaši ruku úzce obepíná a je delší díky prodloužené ochranné manžetě. Supreme vlastně nabízí nejvyšší úroveň ochrany napříč modelovými řadami Bauer

 

Základem těchto rukavic je tradiční Stretch nylon. Tvoří jakýsi hlavní obal a dramatickým způsobem se podílí na nízké hmotnosti rukavic. Jeho výhodou je navíc skvělá prodyšnost a přizpůsobivost pohybům. Dále je velmi odolný proti opotřebení.

Ochranu tvoří pěnové výstelky o dvojí hustotě, jenž do velké míry dokáží pohltit nárazovou energii např. od osekávání. Zároveň jsou strategicky rozmístěny tak, aby podporovaly přirozený pohyb a neomezující pocit při držení. Navíc z vnější oblasti je jako vnější vrstva použita extrémně tuhá pěna. Ta zabraňuje možnosti přímého proseknutí.

 

Důležitou vlastností kvalitních rukavic je dělená ochrana prstů. V připadě modelu ONE.4 se jedná o 2-dílné provedení. Díky tomu se hokejka jednodušeji drží a máte lepší cit při práci s ní.

Hokejové rukavice Bauer Supreme ONE.4 mají již pokročilou dvojitou ochranu palce s velmi pohyblivým uspořádáním Free Flex Thumb. Samotný palec je chráněný pevným plastovým skeletem, který do velké míry zabraňuje nežádoucím zlomeninám a dalším vážným poraněním. Díky Free Flex provedení je plastová ochrana palce nezávisle přichycená k rukavici a tím pádem je značně pohyblivá.

Oproti předchozímu modelu mají nové ONE.4 příjemnější podšívku zvanou Hydrophobic mesh ve stylové oranžové barvě. Jedná se vlastně o velmi prodyšnou a rychleschnoucí síťovinu, která je v této cenové kategorii rukavic na absolutní špičce co se týče kvality a funkčnosti.

V neposlední řadě mají rukavice Bauer Supreme ONE.4 nadstandardní dvojitou dlaň z materiáluNASH. Díky této kvalitnější dlani dokáží rukavice ONE.4 mnohem déle vydržet bez prodření, jenž způsobuje držení hokejky. NASH dlaň navíc v průběhu používání netvrdne vlivem pocení a vlhkosti jako klasická kůže.

 
 

Doporučit

Doporučit