Maska BAUER NME3 SR | HOCKEY BAZAR - Druhá šance

 
Registrace
 
 
 
 
 

Na úvod » KAMENNÝ OBCHOD » Maska BAUER NME3 SR

Maska BAUER NME3 SR

 
 
Číslo výrobku:
170517
Výrobce:
Běžná cena:
4.999 Kč / kus
Naše cena :
3.500 Kč / kus
Cena v cizí měně:
134,62 EUR
Ušetříte:
1.499 Kč (30 %)
 
kus
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Velikost: SR

Maska je ve velmi dobrém stavu, téměř nová.

 Maska je určena pro pravidelné hobby brankáře a náročné amatéry, kteří hledají maximální ochranu a pohodlí. Technicky odolnější extrémně lehká konstrukce s kvalitním vnitřním pěnovým polstrováním a atraktivním designem.

Maska je vyrobena z kvalitní LEXAN EXL polykarbonátové směsi s ještě větší odolností, trvanlivostí a nízkou hmotností. Polykarbonát je velice pružný a odolný proti prasknutí.

Kvalitní konstrukce zajišťuje spolehlivou ochranu i při razantní hře.

Při výrobě byl kladen důraz na maximální komfort, který zajišťuje skvěle padnoucí maska, díky optimálnímu tvarování a měkkému polstrování v oblasti tváří, které udržuje masku ve správné poloze a dokonale tak chrání obličej.

Kvalitní vnitřní pěnové polstrování dokáže absorbovat nárazovou energii a snižuje tak riziko úrazu na minimum. Vinyl nitrilová výstelka vytváří maximální komfort, takže se hráč může plně soustředit na zápas. Nastavitelná kolébka brady pohodlí ještě zvyšuje.

Konstrukce drátů umožnila zúžení profilu z čelního pohledu a zajišťuje tak lepší výhled a periferní vidění. Uvnitř masky je pásek pro opření čela, díky kterému nestéká pot po obličeji.

Díky pětibodovému páskovému upínání, které se nachází na zadním dílu, si můžete přizpůsobit velikost masky tak, aby vám co nejlépe seděla.

Atraktivní, propracovaný design dělá již na první pohled tuto masku vizuálně velmi přitažlivou.

 
 

Doporučit

Doporučit