Betony Brians G-NETIK PRO II SR 34+1" | HOCKEY BAZAR - Druhá šance

 
Registrace
 
 
 
 
 

Na úvod » KAMENNÝ OBCHOD » Betony Brians G-NETIK PRO II SR 34+1"

Betony Brians G-NETIK PRO II SR 34+1"

 
 
Číslo výrobku:
250517
Výrobce:
Běžná cena:
54.990 Kč / pár
Naše cena :
18.500 Kč / pár
Cena v cizí měně:
711,54 EUR
Ušetříte:
36.490 Kč (66 %)
 
pár
 
 
 
 
 
 

Popis výrobku

Velikost: 34+1"

Jedná se o nejprofesionálnější řadu od této firmy. Betony jsou ve velmi dobrém stavu.

Nová série G-NETiK Pro II ukazuje, že Brian´s nemá v brankářské branži žádného vážného konkurenta. Funkčností, materiálem a celkovým zpracováním do nejmenších detailů nelze srovnávat s ostatními značkami jako je Bauer, CCM nebo Vaughn. Brian´s je prostě úplně někde jinde – daleko vepředu!

Konstrukce betonů je vytvořena pomocí tradiční E-Foam Technology, která doznala některých vylepšení a inovací. O pohyblivost betonů v oblasti kolene se již nestarají tradiční „buřtíky“. Celková pohyblivost je podpořena revoluční technologií Hyper Flex Lite. Technologie představuje systém čtyř zón ohybu na každé ze tří částí betonů (nad kolenem, pod kolenem a ve spodní části nad bruslí). Technologie umožňuje navíc torzní flexi, čímž poskytuje brankáři výborný pohyb, cit a celkovou funkčnost betonů. 
[image:9] 

Díky E-Foam Technology jsou betony extrémně lehké. Na maximální snížení hmotnosti se myslelo při použití vrchního materiálu. Nově je použit speciální materiál Primo. Vodoodpudivý materiál s matným povrchem, který zabraňuje nasakování vody v průběhu zápasu nebo tréninku, betony tak mají konstantní hmotnost a netěžknou. Novinkou je také odstranění prošívání betonů na čelní straně, betony jsou tak kompletně hladké.

Betony jsou vybaveny novým chráničem kolene. Výborně tvarovaný chránič, který jistě ochrání před nastřelením pukem. Pokud s chráničem neradi chytáte, lze jej snadno odepnout. Uchycení je řešeno důmyslně suchým zipem, který lze v případě potřeby zasunout do připraveného otvoru. Chránič tedy můžete odstranit úplně, nebo jej mít na noze volně, bez spojení s betonem.

 
 

Doporučit

Doporučit